Zrcadlo na zeď Zone Denmark A-series Soft Grey | šedá

Neohodnoceno
Značka: Zone Denmark
3 779 Kč
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
22.12.2020

Velmi elegantní a stylové zrcadlo na zeď dánské značky Zone Denmark se skvěle hodí jak do koupelny, tak předsíně či chodby.

Barva: šedá

Materiál: ocel

Rozměr: Délka 60 x Šířka 30 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zone-Denmark-logoZrcadlo na zeď Zone Denmark A-series Soft Grey

Velmi elegantní a stylové zrcadlo na zeď dánské značky Zone Denmark se skvěle hodí jak do koupelny, tak předsíně či chodby. Zrcadlo lze pověsit jak horizontálně, tak vertikálně.

Barva: šedá

Materiál: ocel

Rozměr: Délka 60 x Šířka 30 cm

 

Zone Denmark

Zone Denmark je dánská společnost, která vyrábí funkční, promyšlené a vysoce kvalitní designové předměty, bytové doplňky a kuchyňské potřeby pro každodenní použití.

Dánská značka získala tři vysoce ceněné mezinárodní ceny za design.

Tento úspěch je výsledkem nové strategie značky. Design DNA společnosti ZONE prošla úplnou revitalizací, aby vyhovovala životnímu stylu a potřebám současného spotřebitele. Rozhodnutí společnosti přijmout nové, talentované designéry již vyústilo v několik oceněných a inovativních výsledků. 

Všechny nové produkty mají a budou mít nadčasový vzhled a jsou vyrobeny z materiálů a barev, které následují dnešní a vytvářejí budoucí trendy.

Nová DNA designu vedla k úspěchu ZONE Denmark a značka je oprávněně velmi ambiciózní. Nový směr získal řadu pozitivních reakcí doma i v zahraničí. Lidé se obracejí k této nové, moderní a naprosto špičkové značce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrcadla na zeď
Záruka: 2 roky
Barva produktů: ocel
Materiál: Ocel, sklo
Osvětlení: Bez osvětlení
Polička: Bez poličky
Rám: V rámu
Umístění: Nástěnné