Doprava a platba

- ZPŮSOBY DOPRAVY -Zásilková služba PPL

- 99 Kč - PPL Standart / 189 Kč - PPL Sprint nadrozměrné zásilky

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost PPL, která vám doručí balíček do druhého dne. Objednávky přijaté v pracovní dny do 15:00 odesíláme ještě ten samý den, objednávky přijaté po 15:00 odesíláme následující pracovní den. 

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete e-mail se sledovacím číslem. Máte tak možnost sledovat pohyb balíčku na stránkách dopravce. Doručovatel se s vámi v den doručení nejdříve spojí a domluvíte se na předání, v případě, že nebudete doma můžete se domluvit na dovozu balíku na jiné místo v rámci města (záleží na řidiči) nebo v jiný čas.

Společnost PPL rozváží zpravidla v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hod., a dodává i ve večerních hodinách od 17:00 do 21:00 hod. večerní doručení je možné pro vybraná PSČ, jejichž výčet naleznete zde.

TIP: Ideálně, pokud si připravíte přesnou částku


Osobní odběr Zásilkovna

- 59 Kč

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočkách sítě Zásilkovna. Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu a SMS. Následně běží standardní 7 denní lhůta na vyzvednutí zásilky.

Osobní odběr Praha (Karlín)

- Zdarma

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na naše pobočce a uhradit v hotovosti v Praze 8 - Karlín, na adrese Pobřežní 285/22(Kamenná prodejna eshop GIFTLAB.cz). Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu. Dá se platit kartou nebo hotově.

Otevírací doba: Po-Pá: 9:00 - 17:30.

- ZPŮSOBY PLATBY - 


 

Dobírka

- 39 Kč

Platíte při převzetí balíku od zásilkové služby nebo v rámci osobního odběru (Uloženka a Zásilkovna). Maté možnost platit hotově nebo kartou.

Platební brána Gopay (platba kartou, BitCoin, SuperCash)

- bez poplatku

Platba kartou probíhá přes zabezpečenou platební bránu společnosti GoPay a je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby. Údaje vaší platební karty tedy zadáváte přímo na zabezpečené platební bráně a my k těmto údajům nemáme přístup, a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci. Všechny standardní platební karty (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro).

Bankovní převod

- bez poplatku

Klasický bankovní převod mezi českými bankami, po dokončení objednávky zašleme emailem informace k platbě převodem. Platbu bankovním převodem očekáváme do 7 dnů, ale doporučujeme platbu provést ihned. Objednané zboží odesíláme v den, kdy se nám platba připíše na účet.

Bankovní účet CZK (Fio banka, a.s.): 2501478909 / 2010
IBAN: CZ0320100000002501478909
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

V případě dotazů jsme vám k dispozici každý pracovní den 9:00 - 17:30 hod

na čísle +420 603 910 001, nebo na e-mailu: secretcornercz@gmail.com