Kovový stolek Zone Denmark Inu Taupe 33,8 x 54,5 cm | šedobéžová

Neohodnoceno
Značka: Zone Denmark
2 979 Kč
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
21.12.2020

Jednoduchý kovový stůl Inu je lehký a snadno přenositelný jednou rukou. K dispozici v několika barvách. Průměr. 33,8 cm, výška 54,5 cm.

Barva: šedobéžová

Materiál: kov

Rozměr: 33.8 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zone-Denmark-logoKovový stolek Zone Denmark Inu Taupe 33,8 x 54,5 cm

Jednoduchý kovový stůl Inu je lehký a snadno přenositelný jednou rukou. K dispozici v několika barvách. Průměr. 33,8 cm, výška 54,5 cm. Umístit ho můžete jak do koupelny, tak například k pohovce do obývacího pokoje.

Barva: šedobéžová

Materiál: kov

Rozměr: 33,8 x 54,5 cm

-

Zone Denmark

Zone Denmark je dánská společnost, která vyrábí funkční, promyšlené a vysoce kvalitní designové předměty, bytové doplňky a kuchyňské potřeby pro každodenní použití.

Dánská značka získala tři vysoce ceněné mezinárodní ceny za design.

Tento úspěch je výsledkem nové strategie značky. Design DNA společnosti ZONE prošla úplnou revitalizací, aby vyhovovala životnímu stylu a potřebám současného spotřebitele. Rozhodnutí společnosti přijmout nové, talentované designéry již vyústilo v několik oceněných a inovativních výsledků. 

Všechny nové produkty mají a budou mít nadčasový vzhled a jsou vyrobeny z materiálů a barev, které následují dnešní a vytvářejí budoucí trendy.

Nová DNA designu vedla k úspěchu ZONE Denmark a značka je oprávněně velmi ambiciózní. Nový směr získal řadu pozitivních reakcí doma i v zahraničí. Lidé se obracejí k této nové, moderní a naprosto špičkové značce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolky
Záruka: 2 roky
Barva produktů: šedobéžová
Barva: Šedobéžová
Materiál: Kov
Velikost: 33.8 x 54.5 cm