Háček do koupelny Zone Denmark Hooked On Rings 4,7cm Black | černá

Neohodnoceno
Značka: Zone Denmark
499 Kč
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
22.12.2020

Ocelový háček dánské značky Zone Denmark, který má velmi multifunkční design.

Materiál: ocel

Rozměr: 4.7 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zone-Denmark-logoHáček do koupelny Zone Denmark Hooked On Rings 4,7cm Black

Ocelový háček dánské značky Zone Denmark lze díky svému multifunkčnímu designu lze použít několika způsoby: klasický pověsit župan nebo ručník anebo protáhnout přes něj např. utěrky nebo ručníky.

Materiál: ocel

Rozměr: 4.7 cm

 

Zone Denmark

Zone Denmark je dánská společnost, která vyrábí funkční, promyšlené a vysoce kvalitní designové předměty, bytové doplňky a kuchyňské potřeby pro každodenní použití.

Dánská značka získala tři vysoce ceněné mezinárodní ceny za design.

Tento úspěch je výsledkem nové strategie značky. Design DNA společnosti ZONE prošla úplnou revitalizací, aby vyhovovala životnímu stylu a potřebám současného spotřebitele. Rozhodnutí společnosti přijmout nové, talentované designéry již vyústilo v několik oceněných a inovativních výsledků. 

Všechny nové produkty mají a budou mít nadčasový vzhled a jsou vyrobeny z materiálů a barev, které následují dnešní a vytvářejí budoucí trendy.

Nová DNA designu vedla k úspěchu ZONE Denmark a značka je oprávněně velmi ambiciózní. Nový směr získal řadu pozitivních reakcí doma i v zahraničí. Lidé se obracejí k této nové, moderní a naprosto špičkové značce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Poličky a háčky
Záruka: 2 roky
Materiál: Ocel