Háček 4,7cm Zone Denmark Hooked on rings | nerez

Neohodnoceno
Značka: Zone Denmark
499 Kč
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
22.12.2020

Ocelový háček dánské značky Zone Denmark, který má velmi multifunkční design.

Materiál: nerez

Rozměr: 4.7 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zone-Denmark-logoHáček 4,7cm Zone Denmark Hooked on rings

Ocelový háček dánské značky Zone Denmark lze díky svému multifunkčnímu designu lze použít několika způsoby: klasický pověsit župan, ručník nebo vrchní oděvy anebo protáhnout přes něj např. utěrky nebo šály.

Materiál: nerez

Rozměr: 7.6 cm

 

Zone Denmark

Zone Denmark je dánská společnost, která vyrábí funkční, promyšlené a vysoce kvalitní designové předměty, bytové doplňky a kuchyňské potřeby pro každodenní použití.

Dánská značka získala tři vysoce ceněné mezinárodní ceny za design.

Tento úspěch je výsledkem nové strategie značky. Design DNA společnosti ZONE prošla úplnou revitalizací, aby vyhovovala životnímu stylu a potřebám současného spotřebitele. Rozhodnutí společnosti přijmout nové, talentované designéry již vyústilo v několik oceněných a inovativních výsledků. 

Všechny nové produkty mají a budou mít nadčasový vzhled a jsou vyrobeny z materiálů a barev, které následují dnešní a vytvářejí budoucí trendy.

Nová DNA designu vedla k úspěchu ZONE Denmark a značka je oprávněně velmi ambiciózní. Nový směr získal řadu pozitivních reakcí doma i v zahraničí. Lidé se obracejí k této nové, moderní a naprosto špičkové značce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Poličky a háčky
Záruka: 2 roky
Materiál: Nerez