Teakové křeslo Villa Collection Marne 81x60x73 cm Nature | přírodní

17 399 Kč
Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
14.4.2023
Možnosti doručení

Křeslo vyrobené z certifikovaného teakového dřeva. Hloubka sedáku 51 cm poskytuje pohodlné a uvolněné sezení. Křeslo je vhodné pouze pro vnitřní použití. Rozměry: Výška 72 x Délka 81 x Šířka 60 cm

Detailní informace

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení zboží
Doprava Zdarma - při nákupu nad 2000 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč
Jen špičkové zboží
Jen špičkové zboží
Výdejní místo v Praze
Výdejní místo v Praze

Detailní popis produktu

Teakové křeslo Villa Collection Marne 81x60x73 cm Nature

Díky svému uvolněnému vzhledu je křeslo ztělesněním severského bydlení s mezinárodním nádechem.

Klasické křeslo se perfektně hodí do skandinávského designu s uvolněnou atmosférou.

Teakové dřevo ze kterého vyrobeno křeslo má licencí FLEGT a pochází z Indonésie. Licence FLEGT musí zabránit nelegální těžbě dřeva a odlesňování světa a je vaší zárukou, že strom byl pokácen zákonně.

Teak je neošetřený a proto povrch časem patinuje. Dřevo pravidelně čistěte vhodným čističem na dřevo. Přebytečná voda a zbytky mýdla se ihned odstraní suchým hadříkem.

Křeslo lze udržovat a ošetřovat olejem na tvrdé dřevo na teak. Uvědomte si, že dřevo po nanesení oleje změní barvu a ztmavne. Kůže je přírodní materiál, který se liší vzhledem a vlastnostmi. Při používání patinuje, což je zcela přirozené a není to chyba výroby.

Vyvarujte se rozlití jídla a tekutin na nábytek, protože mastnota rozkládá kůži. Chraňte kůži křesla před slunečním zářením a silným teplem umístěním nábytku v dostatečné vzdálenosti od oken, kamen a radiátorů. Uvědomte si, že přebytečná barva z nového oblečení, např. džíny, mohou kontaminovat kůži a je obtížné je odstranit.

Kůže se pravidelně čistí měkkým hadříkem, důkladně se vyždímá v čisté vodě nebo se vysává měkkým kartáčem. Kůži silně neotírejte, mohla by se poškrábat a zanechat stopy. Pro důkladnější čištění se používá vhodný čistič kůže na barevné kůže a na údržbu a ošetřování krém na kůži na barevné kůže. Kožený krém hydratuje, zjemňuje a zachovává vzhled kůže. O nábytek je třeba pravidelně pečovat a čistit jej. Četnost závisí na tom, jak moc se nábytek opotřebovává, špiní nebo vysychá, nejlépe však dvakrát až šestkrát do roka.

 

villa-collection-inredningVILLA COLLECTION

Filozofii designu Villa Collection Denmark lze vyjádřit pouhými slovy - radost ze změny.

Nejen proto, že Villa Collection miluje přirozenou jednoduchost, ale také proto, že každý den vytváří nové designy s nadšením a vášní - proměnit váš domov a rozzářit se v novém světle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Křesla
Záruka: 2 roky
Barva produktu: přírodní
Materiál: teak
Rozměr: Výška 72 x Délka 81 x Šířka 60 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: