Zrcátko Zone Denmark Inu 8,6 x 5,3 cm | hnědá

Neohodnoceno
Značka: Zone Denmark
379 Kč
Do 10 dnů
Můžeme doručit do:
14.12.2020

Kosmetické zrcátko dánské značky Zone Denmark má elegantní design a skvěle se hodí do interiéru jakékoliv koupelny díky své přírodní barvě.

 

Barva: hněda

Materiál: bukové dřevo

Rozměr: 8,6 x 5,3 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zone-Denmark-logoZrcátko Zone Denmark Inu 8.6 x 5.3 cm

Kosmetické zrcátko dánské značky Zone Denmark má elegantní design a skvěle se hodí do interiéru jakékoliv koupelny díky své přírodní barvě.

Barva: hnědá

Materiál: bukové dřevo

Rozměr: 8,6 cm

 

Zone Denmark

Zone Denmark je dánská společnost, která vyrábí funkční, promyšlené a vysoce kvalitní designové předměty, bytové doplňky a kuchyňské potřeby pro každodenní použití.

Dánská značka získala tři vysoce ceněné mezinárodní ceny za design.

Tento úspěch je výsledkem nové strategie značky. Design DNA společnosti ZONE prošla úplnou revitalizací, aby vyhovovala životnímu stylu a potřebám současného spotřebitele. Rozhodnutí společnosti přijmout nové, talentované designéry již vyústilo v několik oceněných a inovativních výsledků. 

Všechny nové produkty mají a budou mít nadčasový vzhled a jsou vyrobeny z materiálů a barev, které následují dnešní a vytvářejí budoucí trendy.

Nová DNA designu vedla k úspěchu ZONE Denmark a značka je oprávněně velmi ambiciózní. Nový směr získal řadu pozitivních reakcí doma i v zahraničí. Lidé se obracejí k této nové, moderní a naprosto špičkové značce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetická zrcátka
Záruka: 2 roky
Barva produktů: hnědá
Materiál: Bukové dřevo
Osvětlení: Bez osvětlení
Polička: Bez poličky
Rám: V rámu
Umístění: Cestovní