Nástěnné kosmetické zrcadlo s osvětlením Zone Denmark White | bílá

Neohodnoceno
Značka: Zone Denmark
2 159 Kč
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
21.12.2020

Nástěnné kosmetické zrcadlo s osvětlením dánské značky Zone Denmark má elegantní design a skvěle se hodí do interiéru jakékoliv koupelny díky svému jednoduchému provedení.

Barva: bílá

Materiál: kov

Rozměr: 18 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zone-Denmark-logoNástěnné kosmetické zrcadlo s osvětlením Zone Denmark White

Nástěnné kosmetické dotykové zrcátko dánské značky Zone Denmark s možnosti nastavení síly jasu umožňuje 5x přiblížení odrazu.

Barva: bílá

Materiál: kov

Rozměr: 17,5x26 cm

-

Zone Denmark

Zone Denmark je dánská společnost, která vyrábí funkční, promyšlené a vysoce kvalitní designové předměty, bytové doplňky a kuchyňské potřeby pro každodenní použití.

Dánská značka získala tři vysoce ceněné mezinárodní ceny za design.

Tento úspěch je výsledkem nové strategie značky. Design DNA společnosti ZONE prošla úplnou revitalizací, aby vyhovovala životnímu stylu a potřebám současného spotřebitele. Rozhodnutí společnosti přijmout nové, talentované designéry již vyústilo v několik oceněných a inovativních výsledků. 

Všechny nové produkty mají a budou mít nadčasový vzhled a jsou vyrobeny z materiálů a barev, které následují dnešní a vytvářejí budoucí trendy.

Nová DNA designu vedla k úspěchu ZONE Denmark a značka je oprávněně velmi ambiciózní. Nový směr získal řadu pozitivních reakcí doma i v zahraničí. Lidé se obracejí k této nové, moderní a naprosto špičkové značce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetická zrcátka
Záruka: 2 roky
Barva produktů: bílá
Materiál: Kov
Osvětlení: S osvětlením
Polička: Bez poličky
Rám: V rámu
Umístění: Nástěnné